בית ספר למשחק בתל אביב

בית ספר למשחק בתל אביב

לימוד משחק הוא מקצוע וכמו בכל מקצוע בכל תחום, יש צורך לצבור ניסיון וידע רב ולפעול לפי כללים וחוקים מסוימים. ישנם אנשים אשר נולדו עם כישרון טבעי למשחק, אך לעומת זאת ישנם אנשים אשר התחילו בלימודי משחק ותוך כדי לימוד פתחו כישרון. על מנת להצליח בתחום המשחק, עליכם להשקיע וללמוד את יסודות המשחק היטב כדי שבתום הלימודים תוכלו להצליח בתחום ולהגשים את חלומכם. כך שהשורה התחתונה היא – אם אתם רוצים להיות שחקנים, תלמדו ותשקיעו!

 

כיצד בוחרים בית ספר למשחק?

בית ספר למשחר בתל אביב ובכלל בישראל, מציעים שיטות לימוד שונות. חלקם בתי ספר גדולים וחלקם קטנים, אך לצד שניהם יש יתרונות וחסרונות. בבתי ספר למשחק קטנים, יש יתרון בולט שהוא – קורסים מצומצמים והמורים יכירו אתכם לעומק וייתנו לכם את היחס הדרוש להצלחה, לעומת בתי ספר גדולים, יכירו אתכם פחות ותצטרכו לדחוף את עצמכם להצלחה. כמובן ששתי האופציות בסופו של דבר יקנו לכם "ארגז כלים" אשר יכיל טכניקות רבות ומיומנות להגשים את חלומכם ולהיות שחקנים מצליחים.

 

מה לומדים בבית ספר למשחק?

בית ספר למשחק בתל אביב או בכל עיר אחרת, מציע טכניקות ייחודיות אשר נועדו לתת לכם את המיומנות הנדרשת לעמוד מול קהל ולבטא את עצמכם בצורה הטובה ביותר. במהלך הלימודים תלמדו לימודים מעשיים על היסטורית המשחק ובכלל על תרבות המשחק והתיאטרון בעולם. מעבר לכך, תלמדו לימודים טכניים אשר כוללים עמידה נכונה מול קהל, תנועות ושפת גוף, הבעות פנים, טון דיבור, פיתוח קול ועוד טכניקות שונות אשר יאמנו אתכם לעמוד בצורה נכונה מול מצלמה ומול קהל ולהציג בצורה מקצועית ונכונה אשר תלכוד את תשומת ליבו של הצופה.

 

 

 

קרן ידובסקי סטודיו למשחק MOVE

הצפירה 19 (פינת יגיע כפיים)

             03-5276985