לימודי משחק בתל אביב

לימודי משחק בתל אביב

לימודי משחק בתל אביב הם תחום פופולרי וניתן לראות צעירים אשר מתעניינים בלימודי משחק ואף בוגרים. כיום ישנם שיטות שונות ללימודי משחק אותם תוכלו ללמוד בבתי ספר למשחק של קרן ידובסקי. בית הספר מציע שיטות ייחודיות אשר יובילו אתכם במהרה אל קרבת הבמה.

 

לימוד משחק מול מצלמה

אחת השיטות הנפוצות יותר בלימוד משחק בתל אביב, הוא החלק המעשי בלימוד שהוא – משחק מול המצלמה. לימוד זה מצריך ביקורת עצמית וחיצונית מתמדת מצד התלמיד, הוא בעצם לומד להביע את הרגש הנדרש על ידי הבעות פנים, קול ובשפת גופו ומקבל פידבקים מעין מקצועית אשר בוחנת את אופן הביצוע שלו. בשיטה זאת התלמיד לומד כיצד לבקר את עצמו בכל הקשור לשפה ולתנועות גופו בעת הופעתו.

 

ממה מורכבים לימודי משחק?

לימודי משחק בתל אביב מורכבים משיטות שונות ואף מלימודי היסטוריה של המשחק. הלימודים הם מאתגרים ומשלבים נושאי לימוד מגוונים בניהם, לימוד פיתוח קול, מחזות, מוזיקה, עמידה מול קהל, הבעת רגש במשחק, פנטומימה ועוד לימודים שונים ומגוונים. ניתן לומר כי מדובר בלימודים קלילים ומעניינים לצד חוויה יוצא דופן לתלמידים, ומסיבה זאת ניתן לראות כי לימודי משחק מושכים אליהם קהל רב מגילאים רבים.

 

למה דווקא אצלנו?

בית ספר הבינלאומי של קרן ידובסקי נולד מתוך רצון לשלב לימודי משחק מאתגרים ומעניינים ובוגרי בית בספר פורצים דרך ומשנים תודעה. במתחם בית הספר למשחק שלנו, קיים תיאטרון פתוח המיועד לתלמידי בית הספר ולקהל יוצרים מישראל ומהעולם כולו, וזאת מתוך האמונה כי כאשר ניתן לשחקן, מקום ובית ליצירה ובו את כל הכלים הדרושים ליצירה נמצאים שם עבורו, הוא מתמיד בלימודיו ושואף להגיע לטופ, מה שמותיר לו רק להשתמש בכישוריו  ולמנף את הכישורים שלו הכי רחוק.

 

 

 

 

 

קרן ידובסקי סטודיו למשחק MOVE

הצפירה 19 (פינת יגיע כפיים)

             03-5276985