לימודי משחק במרכז

לימודי משחק במרכז

לימודי משחק הינם לימודים מאתגרים ומושכים אליהם קהל רב של תלמידים אשר מעוניינים לצמוח בתחום המשחק. כיום ניתן לראות תלמידים מטווח גילאים שונים אשר מעוניינים ללמוד משחק גם לצורך תחביב והנאה מרובה, שהרי לימודי משחק הינם סוג של אתגר וכל אדם יכול בעזרת לימוד נכון להפיק את מיטב כישוריו בתחום. לימודי משחק במרכז נלמדים בשיטות שונות ומגוונות שהמטרה המרכזית היא – להופיע מול קהל עם הביטחון הדרוש.

 

מה לומדים בלימודי משחק?

לימודי משחק מורכבים מלימודים מעשיים ולימודים טכניים מול קהל. הלימוד המעשי כלול בתוכו לימוד על היסטורית המשחק ועל שחקנים מצליחים לאורך ההיסטוריה ולימוד טכני מול קהל ומול מצלמה. בלימוד מול מצלמה, לומדים התלמידים להביע את כישוריהם בעזרת פיתוח קול, תנועות גוף נכונות, שפת גוף, הבעות פנים ובכך הם מקבלים פידבקים ממורים אשר מנחים אותם לאורך כל הדרך.

 

כיצד בוחרים בית ספר ללימוד משחק?

כיום קיימים מגוון בתי ספר המציעים לימודי משחק במרכז, אך טרם בחירת מוסד הלימודים, יש לערוך סקר שוק ובדיקה מוקפדת לצורך בחירת בית הספר המתאים לכם ביותר. ישנם שיטות לימוד שונות ומגוונות וטכניקות ייחודיות בבתי ספר שונים. בתהליך החיפוש, יש להסתמך על מיומנות בית הספר ולקבל המלצות מחברים או מכרים אשר למדו באותו בית הספר.

 

מה אנו מציעים?

בית ספר הבינלאומי של קרן ידובסקי מציע עבורכם שיטות לימוד וטכניקות ייחודיות וזאת על ידי המורים הטובים ביותר. כל תלמיד בבית ספרנו מקבל יחס חם ואישי עד להצלחה ולהפגת כישוריו, וזאת יד ביד לאורך כל הדרך. במתחם בית הספר ללימודי משחק במרכז, ניתן למצוא תיאטרון פתוח המיועד לתלמידי בית הספר ולקהל יוצרים מישראל ומהעולם כולו, כך תוכלו לרכוש כישורים רבים בדרך להצלחה.

 

 

 

קרן ידובסקי סטודיו למשחק MOVE

הצפירה 19 (פינת יגיע כפיים)

             03-5276985