סדנאות למשחק

סדנאות למשחק

תעשיית המשחק, הקולנוע והטלוויזיה מושכת אלה אנשים רבים אשר מעוניינים להתמקצע בתחום או לקחת חלק בעולם מאתגר זה. על מנת ללמוד היטב את התחום, עליכם להתמקצע בתחום על ידי לימוד בבית ספר למשחק אשר מציע סדנאות למשחק מאתגרות, אשר דורשות מהתלמידים להפגין את מיטב כישוריהם בתחום.

 

מה לומדים בסדנאות למשחק?

בסדנאות למשחק תוכלו להפיק את מיטב כישוריכם וללמוד תחומים רבים ומאתגרים כמו – עמידה מול קהל, שפת גוף, תנועות מסוימות, הבעות פנים, פיתוח קול ועוד. יכולת משחק על במה דורשת מיומנות רבה שנרכשת על ידי לימוד מעמיק וכן שינון ויכולת לקבל ביקורת מאנשי מקצוע. אך אם בחרתם ללמוד משחק, דעו לכם כי ממתינה לכם דרך מאתגרת במיוחד שתיתן לכם סיפוק רב, ואף יכולת בתום הלימודים להשתלב כשחקנים אמיתיים.

 

היתרונות בלימוד סדנאות משחק

היתרון הגדול בלקיחת סדנה אישית או קבוצתית הוא - הגישה הישירה להצעות עבודה רבות  בתחום תעשיית הטלוויזיה, הקולנוע והתיאטרון. בסדנאות תלמדו גם כיצד להתמודד עם המעבר הישיר מהלימוד עצמו לאודישנים אשר תבצעו בתום הלימוד. שהרי החלק המרכזי בלימוד משחק בסדנאות הוא - החלק אלמנטרי בו תקבלו הדרכה להתנסות מעשית בעבודה מול מצלמה או מול קהל, צפייה בחומר הנלמד ושינונו ובכן קבלת פידבק מהקבוצה או ממנחה הסדנא. חשוב להישאר עם ראש פתוח ולדעת לקבל ביקורת בונה אשר זאת תסייע לכם בדרך להצלחה.  

 

רק על ידי קבלת ביקורת ולימוד מעמיק מהמדריכים והקבוצה תוכלו להתפתח ולשפשף את הכישורים הבסיסיים שלכם ולהצליח בתחום הנחשק.

כיום קיימים מספר רב של סדנאות למשחק, חלקם נועדו ללימודי תיאטרון קלאסי, לימוד הצגה מול מצלמה, תיאטרון רחוב, תיאטרון ישראלי, בינלאומי ועוד תחומים שונים ומאתגרים הנלמדים בסדנאות משחק.

 

 

 

קרן ידובסקי סטודיו למשחק MOVE

הצפירה 19 (פינת יגיע כפיים)

             03-5276985