לימודי תיאטרון

לימודי תיאטרון

הבמה מושכת אליה קהל רב של תלמידים אשר מעוניינים להגשים את חלומם וללמוד לימודי תיאטרון ולהשתלב כשחקנים מצלחים בתחום. ישנם אף אנשים אשר לומדים לימודי תיאטרון לצורך תחביב, מכיוון שלימודים אלו הם מאתגרים ומשפרים את הדימוי העצמי ואת הביטחון. כיום ניתן לראות אנשים רבים בגילאים שונים המעוניינים ללמוד תיאטרון ולא רק צעירים.

 

מה לומדים בלימודי תיאטרון?

לימודי תיאטרון הינם לימודים מאתגרים ונחשבים לקלילים ביחס למקצועות אחרים, אך דורשים התמדה ושינון רב כדי לרכוש מיומנות. הלימודים עצמם עוסקים בהקניית מיומנויות  וטכניקת שונות מעולם התיאטרון והבמה. בשלב הראשוני התלמידים לומדים על ההיסטוריה והזרמים השונים של עולם התיאטרון, את יסודות שפת התיאטרון, את אומנות להופיע מול קהל רב של אנשים, לומדים על תרבויות שונות בעלום זה לאורך כל ההיסטוריה.

 

בחירת התמחות

במהלך לימודי בתיאטרון, עליכם לבחור את התחום הרצויה בתחומים אלו, כמובן שניתן לעזר בצוות בית הספר והמורים, מכיוון שלעיתים הבחירה אינה קלה לתלמיד. התחומים הם -  עולם הדרמה, עולם הקומדיה והסטנד-אפ, הבימוי והליהוק. הלימודים עצמם משלבים מקצועות רבים כמו -  תחום הבימוי, ההוראה, והמשחק המעשי על במה.

 

מגוון סוגים של תיאטרון

בעולם התאטרון קיימים סוגים שונים של משחק החל מ – תיאטרון קלאסי, תיאטרון רחוב, תיאטרון ישראלי, בינלאומי ועוד תחומים שונים ומאתגרים. אם בחרתם ללמוד לימודי תיאטרון – ממתינה לכם דרך מאתגרת ומעניינת ולימודים אשר יעניקו לכם חוויה וחשיפה לעולם קסום ביותר. טרם בחירת מוסד הלימוד עליכם לבחור את הסגנון אליו אתם מתחברים ולבחור בית ספר העונה על דרישותיכם.

בכל מקרה של בחירת בית ספר ללימודי תיאטרון, יש לבצע סקר שוק ולבחון בקפידה את הבית ספר המתאים לכם, על ידי המלצות ופרמטרים שונים.

 

 

 

קרן ידובסקי סטודיו למשחק MOVE

הצפירה 19 (פינת יגיע כפיים)

             03-5276985